Biuro rachunkowe OMNIBUS działa w Kielcach od 2000 roku.

Od samego początku istnienia nasze biuro stara się doskonalić i podwyższać jakość świadczonych usług. Ogromny nacisk kładziemy na dobre przygotowanie merytoryczne, rzetelność i profesjonalizm.

Ofertę naszego biura kierujemy do osób, które chcą się skoncentrować na rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia podatkowe profesjonalistom.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Biuro rachunkowe OMNIBUS obsługuje firmy o różnym profilu działalności i formie prawnej. Stale współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in. z zakresu prawa i ubezpieczeń. Oferujemy usługi w zakresie księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa podatkowego.

Reprezentujemy klientów w urzędach skarbowych, ZUS, GUS oraz sporządzamy wszelkie deklaracje związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

W zakresie usług kadrowo-płacowych nasze biuro zakłada dokumentację kadrową pracowników, sporządza listy płac, deklaracje ZUS oraz przygotowuje miesięczne (PIT-4) i roczne (PIT-11) rozliczenia pracowników.

Sprawdź cennik usług

Umożliwiamy usługę księgowości zdalnej.

Jeśli chcesz oszczędzić czas lub jesteś z innej miejscowości, zamów w 4 prostych krokach

Formułę tę z powodzeniem stosujemy od kilku lat.

Dowiedz się więcej

Działalność prowadzona przez biuro rachunkowe OMNIBUS objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonych usług.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów nr 23790/01 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Zadzwoń